Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/starosta/domains/wesoleprzedszkole.koscian.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2254

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/starosta/domains/wesoleprzedszkole.koscian.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2258

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/starosta/domains/wesoleprzedszkole.koscian.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 2941
Oferta ⋆ Wesołe Przedszkole w Kościanie

Nasze Przedszkole

Nasze prywatne przedszkole zostało dostosowane pod każdym względem do potrzeb maluchów. Sale przedszkola są przestronne, kolorowe, bogato i estetycznie wyposażone. Całe przedszkole jest monitorowane. Posiadają bezpieczne, zaprojektowane z myślą o dzieciach meble. Atrakcyjne zabawki zapewniają dzieciom wszechstronny rozwój. Placówka posiada nowoczesny sprzęt dydaktyczny. Duży plac zabaw.

Sale przedszkola to:

sale zabaw,
sala gimnastyczno – rytmiczna,
biblioteka dla dzieci,
sala plastyczna,
sala teatralna,

Zadbaliśmy o zagwarantowanie miejsca, w którym będą mogły czuć się bezpiecznie i swobodnie, podczas gdy rodzice przebywają w pracy. Zapewniamy im każdego dnia odpowiednią dawkę rozrywki oraz odpoczynku, jak też właściwie skomponowanego jadłospisu. Plan dnia jest dostosowany do potrzeb oraz możliwości dzieci z konkretnej grupy wiekowej.
Obok nowoczesnego obiektu, bardzo dobrej organizacji oraz ciekawych zajęć naszym atutem jest kadra. Składają się na nią osoby doświadczone w pracy z najmłodszymi, pełne życzliwości, cierpliwości i wyrozumiałości, z bardzo dobrym i przyjaznym podejściem do maluchów. Obiekt znajduje się w cichej i spokojnej dzielnicy Kościana.